Nowy dodatek do Battlefield 3: Walka w zwarciu (Close Quarters) w drodze! - GameSPit

Mar
27

Nowy dodatek do Battlefield 3: Walka w zwarciu (Close Quarters) w drodze!

Logo Battlefield 3EA jakiś czas temu ujawniło swoje plany dotyczące nowego dodatku do gry Battlefield 3. Tym razem zasmakujemy walki na krótki dystans w ramach tematycznego DLC o nazwie Walka w zwarciu (ang. Close Quarters)! W sieci pojawiło się już trochę informacji na ten temat, więc pokusiłem się o przygotowanie małego zestawienia.

Co otrzymamy w ramach dodatku?

- 4 nowe mapy – skonstruowane z myślą o fanach rozwałki na krótki dystans. Generalnie będzie sporo zamkniętych przestrzeni, z możliwością totalnej destrukcji otoczenia – od wystroju wnętrz, meble i tym podobne po ściany. Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie – pod tym względem mapy Battlefield 3 już wcześniej pokazywały pazur, teraz podobno będzie można zniszczyć jeszcze więcej.

- nowe bronie – arsenał Battlefield 3 już teraz jest niezły, jednak jak mawiają “od przybytku głowa nie boli”. Samych nowych broni dostepnych w ramach nowego DLC ma być 10. Na stronce MP1st znajdziemy notkę w której zestawiono nowe bronie (w sumie siedem) dostrzeżone na trailerze, wraz z przypuszczeniami do jakiej klasy będą przyporządkowane. Lista ta przedstawia się następująco:

1. SPAS-12 – półautomatyczny shotgun, dostępny najprawdopodobniej dla wszystkich klas
2. ACW-R – pdw dla inżyniera
3. L86 – lekki karabin maszynowy dla supporta
4. MTAR-21 – znany też jako karabin szturmowy TAR-21 dla klasy assault
5. Steyr AUG – karabin szturmowy najprawdopodobniej dla assaulta
6. LSAT – lekki karabin maszynowy dla supporta
7. SCAR-L – kolejna wariacja na temat karabinka SCAR – tym razem jego lekka wersja – dla inżyniera

- nowe zadania i osiągnięcia – pewnie podobne jak w Powrocie do Karkand

- nowe nieśmiertelniki – kolejne blaszki do zdarcia ;)

Jedną z map (Ziba Tower) możemy obejrzeć na trailerze z gameplaya:

Całość zapowiada się dosyć smakowicie – aż żal, że trzeba czekać do czerwca. Mam tylko nadzieję, że EA w końcu wyciągnie wnioski z błędów technicznych, które wyszły przy okazji premiery zarówno Powrotu do Karkand jak i samego Battlefielda, i tym razem wszyscy od początku pograją bez problemów. Mocno trzymam za to kciuki ;)

Premiera dodatku do Battlefield 3: Walka w Zwarciu (Close Quarters) planowana jest na czerwiec 2012 roku. Posiadacze Playstation 3 zagrają dodatkowo tydzień wcześniej. Omawiane DLC jest pierwszym z serii 3 dodatków do BF 3 jakie ujrzymy w tym roku. Cenowo ma się kształtować na poziomie Powrotu do Karkand.

About Losiek

Łoś jaki jest każdy widzi. Lubi kebaby.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

SZUKAJ

ARCHIWUM