IEM Katowice 2015 - Koniec biletów

IEM 2015
Feb
18

IEM Katowice 2015 – koniec biletów

Bilety wcześniejszego wstępu na IEM Katowice 2015 sprzedawane są w transzach. Dzisiaj, dosłownie w niecałe 3 minuty, rozeszła się praktycznie cała (za wyjątkiem biletów na Day 1 – piątek 13 marca) trzecia transza biletów. Tegoroczna impreza cieszy się niesłychanym zainteresowaniem.

Dzisiaj o godzinie 16:00 pojawiła się kolejna (najprawdopodobniej ostatnia) transza biletów wcześniejszego wstępu (umożliwiające ominięcie ogromnych kolejek i wcześniejsze wejście na teren imprezy). Całość biletów rozeszła się tak szybko, że osobiście przecierałem oczy ze zdziwienia – zwykłe karnety na 13-15 marca zniknęły w niecałe 3 minuty. Podobnie było z pojedynczymi wejściówkami na każdy z dni osobno (za wyjątkiem Day 1 – piątku, które zniknęły, ale aktualnie są w sprzedaży). W tym momencie (18.02.2015 g. 17:04) dostępne są jedynie bilety na Intel ESL Expo Opening Day (12 marzec) w cenie 60 zł, bilet na Day 1 (piątek) oraz bilety na Karnety Premium (CS:GO, LoL i SC2) w cenie 450 zł.

Karnety zniknęły w niecałe 3 minuty...

Karnety zniknęły w niecałe 3 minuty…

Tegoroczna edycja Intel Extreme Masters już trzeci raz organizowana jest w Katowicach. Znów na kilka dni to polskie miasto stanie się stolicą światowego e-sportu. Katowicki spodek wypełni się tysiącami fanów elektronicznej rozrywki, którzy się zjadą z całego świata. Nic dziwnego, w końcu impreza ta jest zwieńczeniem imprez eliminacyjnych, które odbywały się na całym globie – w Shenzen, Toronto, San Jose, Kolonii. 28 stycznia odbywa się kolejna impreza eliminacyjna, tym razem w Taipei. A potem? A potem Katowice :)

Wstęp na normalne dni imprezy (13-15 marca) jest bezpłatny, aczkolwiek jeśli nie jesteście posiadaczami biletu wcześniejszego wejścia to musicie się uzbroić w cierpliwość, bo najprawdopodobniej będziecie stać w kolejkach. Tym niemniej – szykuje się naprawdę sroga impreza!

Do zobaczenia w Spodku!

EDIT – 18.02.2015 g. 17:43 – Jak podaje Ticketpro (dystrybutor biletów), karnety zeszły w niecałe 60 sekund!

About Losiek

Łoś jaki jest każdy widzi. Lubi kebaby.

SZUKAJ

ARCHIWUM