BLOG - GameSPit

May
02

The Talos Principle – recenzja

Tęskniliście za Portalem 2? Za zagadkami, które nadwerężą Waszą wiarę w siebie? Oto kolejna porcja łamigłówek – produkcja studia Croteam, czyli The Talos Principle. Twórcy z chorwackiego studia postanowili uraczyć graczy logiczno-zręcznościową grą z silnymi wątkami filozoficznymi. Brzmi dziwnie, jeśli [...]

Feb
25

Polska Liga Battlefield 4 – Łosiu komentatorem

Polska Liga Battlefield 4 ruszyła. Za nami już trzy kolejki starć, walka jest bardzo zażarta. A w ogniu tej walki nasz korespondent – Łosiu! Tak, dobrze widzicie, Łosiu rozpoczął przygodę z komentarzem w e-sporcie! Więcej info w tym newsie :)

IEM 2015
Feb
18

IEM Katowice 2015 – koniec biletów

Bilety wcześniejszego wstępu na IEM Katowice 2015 sprzedawane są w transzach. Dzisiaj, dosłownie w niecałe 3 minuty, rozeszła się praktycznie cała (za wyjątkiem biletów na Day 1 – piątek 13 marca) trzecia transza biletów. Tegoroczna impreza cieszy się niesłychanym zainteresowaniem.

Lords Baner
Feb
08

Recenzja Lords of Xulima

Jesteś fanem klasycznych RPG? Uwielbiałeś Baldur’s Gate? W takim razie zapraszamy do lektury – przed wami recenzja Lords of Xulima, to może być gra dla Was.

Jan
20

Recenzja Meridian: New World

W kwietniu 2014 roku światło dzienne ujrzała produkcja węgierskiego studia Elder Games – Meridian: New World. Przez kilka miesięcy była dostępna jako Early Access na platformie Steam, dopiero 26 września twórca ogłosił wydanie pełnej wersji gry. Zapraszam do lektury artykułu [...]